Ważne info na koniec sezonu!

Treningi wszystkich grup kończą się w sobotę 24 czerwca. Wznowienie zajęć nastąpi 6 września (środa). O szczegółowym harmonogramie i podziale grup na sezon 2017/2018 poinformujemy do 10 lipca telefonicznie. Następnie informacje zamieścimy na stronie www.totisviribus.pl.

Czytaj więcej...

Lublin zdobyty!

Udane otwarcie sezonu w wykonaniu Oliwii Gonty. W zawodach na długim basenie reprezentantka Świebodzina odniosła pierwsze zwycięstwo indywidualne w imprezie rangi Grand Prix Polski oraz zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych delfinistek. 

Czytaj więcej...

Przygotowania do Mistrzostw

Oliwia Gonta wkracza w kluczowy okres przygotowań do Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które tym razem odbędą się w Lublinie w dniach 18-21.05.2017. Czy po sukcesach na krótkim basenie możemy spodziewać się laurów na pływalniach o wymiarach olimpijskich?  

Czytaj więcej...

Stypendium dla Oliwii

Przyznano stypendia sportowe Marszałka Województwa Lubuskiego za 2016 rok. Gala wręczenia wyróżnień odbyła się w Drzonkowie. Imprezą towarzyszącą było otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Sportowcy, trenerzy, działacze i oficjele 1 kwietnia wypełnili po brzegi halę tenisową Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wśród zaproszonych gości znaleźli się świebodzinianie: pływaczka Oliwia Gonta i jej trener, Sławomir Jaworski. 

Czytaj więcej...