Letnie Mistrzostwa Okręgu w Drzonkowie

Drzonków, 25.06.2017r. - relacja

To był ostatni start w sezonie zawodników KP "Totis Viribus" Świebodzin na basenie o wymiarach olimpijskich. Na obiekcie WOSiR Drzonków Lubuski Związek Pływacki zorganizował letnie otwarte mistrzostwa okręgu w pływaniu. Świebodzin reprezentowała 24 osobowa ekipa młodych sportowców. 

Czytaj więcej...

I po mistrzostwach ...

Srebro i brąz w kategorii młodzieżowej padły łupem świebodzinianki Oliwii Gonty. Choć starty można ocenić na piątkę, pozostał pewien niedosyt. Gdy emocje już opadły, przyszedł czas na podsumowanie Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu na długim basenie, które odbyły się w dniach 18-21.05.2017 w Lublinie. 

Czytaj więcej...

Lublin zdobyty!

Udane otwarcie sezonu w wykonaniu Oliwii Gonty. W zawodach na długim basenie reprezentantka Świebodzina odniosła pierwsze zwycięstwo indywidualne w imprezie rangi Grand Prix Polski oraz zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych delfinistek. 

Czytaj więcej...

Rocznikowe Zimowe Mistrzostwa Polski

Lublin/Ostrowiec Świętokrzyski, 3.03-5.03.2017

Ośmiu zawodników sekcji pływackiej Stowarzyszenia "Totis Viribus' wzięło udział w zimowych mistrzostwach Polski - 6 w Lublinie, 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wyniki i wideo.

Czytaj więcej...